Specialist Aprovizionare

Blue Planet

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Cerceteaza si analizeaza piata
- Selecteaza furnizori strategici
- Planificarea achizitiilor in functie de comenzile pentru productie si etapa de productie
- Analiza ofertelor si negocierea preturilor cu furnizorii
- Mentinerea unei bune relatii cu furnizorii deja existenti
- Identificarea de noi furnizori
- Respectarea standelor de calitate pentru materia prima si produsele finite achizitionate
- Negociaza si incheie contracte
- Dezvoltarea si intelegerea sistemului de aprovizionare
- Asigurarea materialelor in timp real pentru productie

CERINTE

Cerinte
- Inteligenta Emotionala ridicata
- Carisma
-Tenacitate
-Optimism
-Incredere in sine ridicata
-Integritate
-Foarte Loial/a
-Sa ii pese de mediul inconjurator
-Creativitate ridicata
-Este foarte responsabil/a. Isi asuma responsabilitatea si nu da vina pe altii
- Ordonat
- O gandire Analitica
-Engleza Mediu
-Abilitati foarte bune de negociere
-Cunostiinte Microsoft Excel
- Good critical thinking
-Abilitati de cautare, sa stie cum sa gaseasca orice si sa stie cum sa verifice daca acel “orice” e chiar acolo.
- Muncitor

BENEFICII OFERITE

-Posibilitate de promovare
-Salariu atractiv + Bonus in functie de performante
- Ai oportunitatea de a lucra pentru un scop măreț. Noi vrem să rezolvăm problema globală a deșeurilor. Lucrând cu noi și tu contribui la acest lucru.
- Vei avea parte de o dezvoltare dinamică alături de o echipă foarte perseverentă de la care poți învăța foarte multe.

BluePlanet Recycling SRL este o companie socială tânără care activează în domeniul reciclării și al energiei. Noi credem că fiecare tip de deșeu are un potențial, deoarece este o resursă importantă. De aceea suntem siguri că pentru fiecare deșeu se poate găsi tehnologia potrivită în vederea valorificării sau transformării lor în bunuri de larg consum s.a. Dorim să creăm energie și bunuri de larg consum din fiecare.
Cea mai mare problemă economică este deficitul, deficitul de resurse. Cu toate acestea, pe tot globul, gunoiul și alte tipuri de deșeuri sunt aruncate fără responsabilitate. Noi dorim să rezolvăm această problemă economică și să găsim modalitatea cea mai potrivită prin care deșeurile să poată fi reintroduse în sistem, valorificate și/sau eliminate pentru a scădea extindearea lor pe această frumoasă planeta albastră.