Sef productie – sectia tamplarie in Ilfov

Capital Jobs

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Suntem in cautarea unui MAGICIAN in arta lemnului.
Daca esti o persoana creativa si, cu ajutorul baghetei tale magice, obtii obiecte de mobilier unice si personalizate, atunci te vrem in echipa artizanilor de suflet ai casei tale.

Iti vei "pierde" timpul, ocupandu-te de:

- preluarea comenzilor si verificarea daca exista toate informatiile necesare demararii lucrarilor;
- stabilirea detaliilor de executie, atat cu beneficiarul lucrarii, cat si cu personalul calificat din subordine;
- optimizarea materiilor prime folosite, dar si a timpilor folositi de catre personalul calificat implicat in realizarea proiectului;
- supervizarea respectarii procedurilor specifice;
- realizarea rapoartelor specifice in legatura cu stadiul lucrarii;
- propunerea de solutii practice alternative;
- participarea, prin exemplificare, la realizarea unei parti sau a intregului produs, atunci cand este cazul.

CERINTE

Daca te recomanda:

- experienta in industria lemnului masiv de minimum 5 ani;
- calificarea in domeniul tamplariei sau studiile de specialitate;
- practica in sectia de productie a unei fabrici;
- cunostintele in coordonarea unei echipe,

atunci asteptam sa ne cunoastem.

Pe langa acestea, daca esti un bun lider, flexibil, adaptabil si stabil, esti candidatul ideal de care avem nevoie pentru a completa o echipa de profesionisti.

BENEFICII OFERITE

Pentru eficienta ta, iti vom oferi:

- o salarizare de 7 100 RON brut/ luna;
- un mediu de lucru profesionist;
- un loc de munca stabil;
- cazare asigurata pentru persoanele din afara Bucurestiului;
- decontarea transportului pentru persoanele din Bucuresti.

Unica agentie din Romania specializata exclusiv in recrutare si administrare salariati.
Prin Capital Jobs ai continuitatea si siguranta carierei tale.

Strong people doing great things