SALES EXECUTIVE - Locatie: Varteju – Magurele, judetul Ilfov

PSIHOSELECT

Job expirat

RESPONSABILITATI

PSIHOSELECT asista o companie specializata in dezvoltarea ansamblelor rezidentiale, in procesul de recrutare si selectie pentru pozitia de SALES EXECUTIVE - Locatie: Varteju – Magurele, judetul Ilfov.

Responsabilitati:

•Raspunsul personalizat la cererile de oferta de pe e-mail si facebook;
•Monitorizarea surselor din care provin clientii (monitorizarea diferitelor canale prin care clientii contacteaza compania);
•Centralizarea situatiilor de vanzari si a bazei de date cu clientii (urmarirea datelor multiple: datele de contact ale clientilor, data cererii de oferta, tipul de apartament, sursa din care provine clientul etc.);
•Programarea vizionarilor si comunicarea programului catre Directorul General;
•Monitorizarea (fara administrare) a paginii de facebook;
•Transmiterea unui newsletter bilunar catre clienti;
•Realizarea de follow-up telefonic catre clientii nehotarati;
•Asigurarea comunicarii intre departamente, dar si cu providerii de servicii externi (materiale pt facebook, acte si situatii contabile din perspectiva de vanzari, cu departamentul de marketing etc.)
•Participarea la targuri imobiliare (daca e cazul) sau alte actiuni de vanzare;

CERINTE

•Experienta anterioara in domeniul imobiliar – reprezinta avantaj;
•Studii superioare finalizate (domeniul economic – reprezinta avantaj);
•Permis de conducere - categoria B, autoturism personal;
•Limba engleza – nivel avansat;
•Microsoft Office – nivel avansat;

BENEFICII OFERITE

In masura in care aceasta pozitie prezinta interes pentru dumneavostra, asteptam cu drag CV-ul dumneavoastra pe adresa noastra de e-mail: recrutare@psihoselect.ro.

Psihoselect este compania de consultanţă în resurse umane cu o experienţă de peste 10 ani pe piaţa din România. Asistăm firmele în proiecte de recrutare şi selecţie de personal pentru poziţii de top şi middle management.