Rezid Imobiliare Buftea angajeaza suport logistic

SC REZID GRUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia imobiliara Rezid angajeaza suport logisic.

CERINTE

-cunostinte Microsoft Office nivel mediu
-permis de conducere categoria B
-capacitate de analiza, sinteza si cercetare a informatiilor
-lucru in echipa
-abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

Pentru informatii suplimentare puteti suna la urmatoarele numere de telefon: 0769.001.079 /0766.851.332 .

Va asteptam la interviu!
Echipa Rezid Imobiliare

Suntem o Agentie Imobiliara construita pe o fundatie de profesionalism si corectitudine.
Apartinem structural acestei zone, in care membrii echipei noastre s-au nascut si au crescut.
Orasul Buftea se afla asezat in partea de nord-vest a judetului Ilfov, la 20 km nord de Bucuresti, in Campia Vlasiei, fiind strabatut de la nord la sud de raul Colentina, cu o salba de lacuri si fiind inconjurat de un numar de paduri, vestigiu din venerabilii codrii ai Vlasiei care cu timp in urma ocupau o mare parte din Valahia de Sud.
Orasul este strabatut de doua drumuri nationale, DN1A Bucuresti - Targoviste - Brasov si DN7 Bucuresti - Pitesti.