REPREZENTANT VANZARI (TEHNIC COMERCIAL)

Novonir Grup SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea se va desfasura la punctul de lucru al societatii situat in Otopeni, Ilfov. Programul de lucru este de luni pana vineri in intervalul orar 8.30 – 17.30.
- Reprezinta interesele comerciale ale societatii;
- Mentine relatiile de vanzari cu clientii existenti prin realizarea ofertelor solicitate si furnizarea informatiilor aferente;
- Realizeaza prezentari ale produselor societatii catre clientii sai;
- Intocmeste toate documentele solicitate de societate in vederea realizarii procesului de vanzare al produselor.

CERINTE

- Abilitati de comunicare si relationare, spirit de echipa;
- Personalitate puternica, fire optimista, pro-activa;
- Conduita profesionista, perseverenta in indeplinirea obiectivelor
- Personalitate orientata spre rezultate si eficienta in gestionarea sarcinilor;
- Deprinderi de lucru in realizarea ofertelor si tuturor documentelor aferente vanzarii;
- Cunostinte utilizare MS Office, outlook, etc;
- Experienta in vanzari in general si/sau in domeniul materialelor electrice si corpurilor de luminat (sau domenii conexe) nu este obligatorie, dar poate constitui un avantaj.

BENEFICII OFERITE

* Pachet salarial atractiv cu recompensarea performantei (salariu de baza si comision vanzari);
* Masina, telefon;
* Oportunitatea de a face parte dintr-un colectiv tanar, cu un ritm accelerat de dezvoltare.

Importator si distribuitor materiale electrice si corpuri de iluminat.

Marci comercializate: Moeller, Siemens, Schrack, Gewiss, Legrand, Bticino, Fontini, Schneider, Scame, Elmark, Kopos, Massive, Metalka Majur, Obo Bettermann, Palazzoli, Philips, Osram, Elba, Dospel, Romcab, Aga Light, Troll, Dymo, Eglo, Haupa, Klausen, Lohuis, Stellar, OMS, Unolux, Tecnopali, Vents, Kanlux Briloner.