Reprezentant Vanzari Directe - Echipamente de lucru si protectie - job de teren

MKT Solutions

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

!! Job de teren!! - 90% vanzare directa !!
Reprezentant vanzari cu activitate de teren pentru vanzarea echipamentelor de protectie (salopete,cizme,bocanci, manusi, geci etc.)
Sediul firmei se afla in Otopeni/Bucuresti.
Va prospecta si va contacta potetiali clienti, va prezenta oferta companiei,va prelua comenzi si isi va indeplini target-ul de vanzari impus. Administrarea portofoliului de clienti post vanzare

CERINTE

Persoana cu reale abilitati de comunicare de tip business, aptitudini de negociere, atitudine pozitiva, orientat catre client, punctual, puternic spirit anteprenorial, permis de conducere min.2 ani, obisnuit cu target-uri si termene, organizat si eficient. Numai persoanele selectate pentru interviu vor fi contactate.

BENEFICII OFERITE

salariu fix, comisioane la depasirea targeturilor, decontare benzina pentru masina personala sau dupa perioada de proba: masina, telefon, laptop

Principal importator si distribuitor echipamenete de lucru si protectie