RECRUTARE PROFESOR LIMBA ENGLEZA CLASELE PRIMARE

SC LXL INVEST PROIECT SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- pregătirea și predarea orelor de curs pentru clasele primare.
- realizarea materialelor de studiu suplimentare, adaptate nivelului cursantilor
- redactarea testelor de evaluare
- participarea la examinarea finala cu copii. (Trinity, Cambridge)

CERINTE

CERINTE
- studii superioare de specialitate in domeniu (facultatea de limbi straine);
- Reale aptitudini pedagogice – rabdare, tact, pasiune pentru activitatea pedagogica;aptitudini pedagogice
-experienta in lucrul cu copiii, traininguri de specialitate
- capacitatea de a sustine un curs interactiv, metode moderne de predare
- răbdare, pasiune pentru activitatea de predare;
- persoană motivată, organizată, implicată, punctuală
- abilitati foarte bune de comunicare, prezentare si evaluare
- avantaje: certificate internaționale ce atestă cunoașterea limbii engleze; diploma de formator

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial- salariu 2000 ron
Va rugam a trimite cv :lorena_constantinescu@yahoo.com
0753096026- Lorena Droana
Descrierea companiei: KinderStar este o şcoală primara si gradinita înfiinţate în anul 2012. Ne găsiţi în două cladiri moderne construite in 2008, respectiv 2014, mai exact pe B-dul 1 Mai nr 22-24 Berceni, Ilfov ( de la Aparatorii Patriei aproximativ 15 min cu mijloacele de transport in comun).
www.scoalakinderstar.ro

DESCRIEREA FIRMEI

GRADINITA SI SCOALA PRIMARA PARTICULARA KINDRSTAR