Muncitor Productie Mobilier

EBC

Job expirat

RESPONSABILITATI

EBC HR Solutions este în cautarea unor Muncitori Productie Mobilier pentru unul dintre clientii sai, o companie producatoare de mobilier pentru birouri, mobilier importat din Germania, utilizat pentru a oferi partenerilor game variate de produs, la preturi extrem de accesibile.

Locatie: Tunari, Jud. Ilfov

Manipulare Placi PAL, PFL, MDF
Efectuarea proceselor tehnice de debitare, Cantuire, Gaurire (Se va efectua pregatire specialializata pentru aceste procese)
Finisare, Asamblare mobilier
Intretinere scule si utilaje din dotare
Indeplinire sarcini in intervalul de timp impus

CERINTE

Minim 10 clase
Cunostinte desen ethnic si capacitatea de a intelege proiectele de executie
Experienta in domeniul productiei de mobilier – reprezinta avantaj
Cunostinte Operare CNC (HOMAG) – reprezinta avantaj
Cunostinte debitare (HOMAG) SI Cantuire (HOMAG) – reprezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariu oferit:1400 Ron Net + Tichete de masa
Se asigura transport

Suntem compania de resurse umane care identifică, integrează și administrează eficient personalul de care au nevoie clienții români și internaționali.

La noi vei găsi nu doar oportunități de muncă, ci și susținerea morală de care poate mai ai nevoie pentru a prinde curaj. Vom fi lângă tine în timpul interviului cu angajatorul și vom păstra o comunicare transparentă pe toată durata procesului de recrutare.

Nu uita:
Jobul ideal este locul de întâlnire al candidaților și companiilor care se potrivesc, iar noi știm să creăm astfel de locuri de întâlnire.