Medici Specialisti - Clinica Privata Ilfov

Career Boutique

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru - o clinica privata cu sediul in judetul Ilfov - recrutam pentru urmatoarele pozitii:

Medic primar/specialist Neurologie
Medic primar/specialist Pediatrie
Medic primar/specialist ORL
Medic primar/specialist Gastroenterologie
Medic primar/specialist Ortopedie
Medic primar/specialist Cardiologie

Va propunem o colaborare flexibila si avantajoasa cu un centru medical modern, care este dotat cu echipamente avansate, capabile sa sustina servicii medicale de inalta calitate si chiar unice la nivelul judetului Ilfov.

Pentru a obtine mai multe informatii ne puteti scrie la adresa de e-mail contact@careerboutique.ro sau ne puteti contacta direct la numarul de telefon 0723.252 200

CERINTE

- sa fi finalizat pregătirea în rezidenţiat,
- medic specialist sau medic primar

BENEFICII OFERITE

Atat conditiile de lucru cat si cele de colaborare sunt deosebit de avantajoase.