Manipulant marfa, sudor, vopsitor, lacatus mecanic, operatori mase plastice(inclusiv femei), muncitori necalificati

S.C. ORIENT HYPERCONSTRUCT S.R.L.

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Manipulant marfa:
- incarcarea si descarcarea marfurilor din depozit;
- sa asigure integritatea si securitatea marfurilor;
- sa respecte programul de lucru stabilit prin contractul de munca;

Lacatus mecanic:
- raspunde de organizarea si desfasurarea activitatii la locul de munca repartizat in cadrul punctului de lucru.
- construieste, monteaza si instaleaza diferite structuri metalice pe santierul de constructii;
- ajusteaza, asambleaza imbina, finiseaza, incadreaza usi, ferestre metalice in interiorul constructiei;
- executa constructii metalice cu caracter provizoriu sau definitive;
- ansambleaza structurile metalice pentru schele.

CERINTE

Aplicantii trebuie sa aiba domiciliul in Judetul Ilfov, Bucuresti sau zonele limitrofe.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- contract de munca;
- venit lunar avantajos;
- plata la timp a drepturilor salariale;
- calificare la locul de munca.

Firma S.C. Orient Hyperconstruct S.R.L. are ca obiect de activitate comertul cu ridicata si en-detail cu materiale de constructii, scule si unelte destinate constructiilor, inchiriere si subinchiriere de bunuri imobiliare proprii sau inchriate, comert cu ridicata a materialului lemnos si comert cu amanuntul, in magazinele specializate.