MANIPULANT MARFA - DOMENUIL AGRICOL

GRB INTERNATIONAL CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:

Manipulant marfa calificat, persoana autorizata pentru desfasurarea activitatii de prestari servicii/manipulare a produselor de protectie a plantelor, produse folosite in agricultura.
Cerinte:
- Candidatul trebuie sa dea dovada de angajament, atitudine pozitiva, corectitudine, si sa intruneasca urmatoarele cerinte:
- Sa fie absolvent al unei institutii de invatamant cu profil agricol- minim 12 clase. (de ex: LICEUL Veceslav Harnaj –BUCURESTI )
- capacitate de efort fizic
- disponibilitate la program full-time

CERINTE

Atributii principale:
- Organizarea logistica eficienta a depozitului, pe categorii de produse
- Pregatirea marfurilor pentru livrare, conform dispozitiilor de livrare
- Efectueaza operatiunile de receptie - livrare a comenzilor.
- Participa la activitati colective ale depozitului sub indrumarea sefului de depozit.

Un plus il constituie detinerea de catre candidat a Autorizatiei de utilizare a produselor de uz fitosanitar.

Pentru CV-uri transmise pe mail, va rog atasati, dupa caz, Certificat profesional/ diploma studii solicitate in cadrul acestui anunt.

BENEFICII OFERITE

Salariul va fi negociat la interviu in functie de studii, calificare, experienta.

DESCRIEREA FIRMEI

Societate de prestari servicii logistica.