MANAGER VANZARI INDUSTRIA AUTO

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati principale:
Vanzarea instrumentelor electrice, instrumentelor de masurat
Obținerea și menținerea clienților cheie pe termen lung
Dobândiți o înțelegere completă a nevoilor și cerințelor cheie ale clienților
Extindeți relațiile cu clienții existenți, propunând continuu soluții care să îndeplinească obiectivele lor
Rezolvați problemele cu care se confruntă clienții și tratați reclamațiile pentru a menține încrederea
Pregătirea rapoartelor periodice privind progresele și prognozele pentru părțile interesate interne și externe

CERINTE

Cerinte:
Absolvent Facultate de inginerie TCM, tehnica, mecanica sau constructii
Experiență in vânzari in domeniul tehnic - minimum 2 ani
Cunoasterea instrumntelor electrice, instrumentelor de mana si industriale
Aptitudine de invatare in domeniul tehnic și disponibilitate de a învăța și de a aplica noi produse sau cunoștințe tehnice
Abilități de comunicare puternică, prezentare, negociere și consolidarea relațiilor atât intern cât și extern
Abilități excelente de planificare și gestionare a timpului
Personalitate adaptabila capabilă să lucreze ca parte a unei echipe în mișcare și în creștere rapidă
Auto-motivat și capabil să recunoască noi oportunități de afaceri
Trebuie să fie dispus să lucreze departe de casă atunci când este necesar și în weekend-uri ocazionale (convenite în avans)
Permis de conducere
Engleză conversational

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Sarcini de lucru variate și interesante în inginerie internațională
Mediul de lucru internațional
Pachet privat de îngrijiri medicale
Lecții de engleză complet acoperite de angajator
Activități de team building