Lucrator depozit

SC Ensyco RO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participa la operatiunile de incarcare/descarcare a marfurilor din depozit;
- Preluarea/receptionarea marfii;
- Pregatirea marfii pentru vanzare (ambalare, etichetare);
- Verificarea comenzilor din punct de vedere cantitativ si calitativ;
- Amenajarea marfii pe paleti si pe rafturi;
- Verificarea marfii si a modului de ambalare in vederea expeditiei;
- Verificarea, urmarirea si controlul stocurilor;
- Organizarea spatiului de depozitare, furnizarea informatiilor cu privire la locatia produselor in depozit;
- Participarea la inventarierea periodica a stocului de marfa;
- Asamblarea diverselor parti componente pentru obtinerea produsului finit;
- Diverse activitati in cadrul depozitului, indicate de catre superiorul direct;

CERINTE

- Atentie distributiva;
- Disponibilitate de a lucra peste program si/sau sambata (cand va fi cazul);
- Bune abilitati de planificare si organizarea a activitatii;
- Atentie la detalii si lucrul in echipa;
- Initiativa, integritate, adaptabilitate;
- Sa fie o persoana muncitoare si responsabila;
- Permis: categoria B (constituie avantaj);

BENEFICII OFERITE

- Perioada de proba: 3luni;
- Salariu fix;
- Decontare transport;
- Program de lucru 08.00-16.00;
- Locatia: Chitila-Mogosoaia;

Companie multinationala, lider pe piata Romana si in afara granitelor, in domeniul sistemelor si echipamentelor ingineresti (instalatii sanitare, sisteme de pompare, alimentare cu apa, etc.).