MUNCITOR NECALIFICAT - LACATUS CONFECTII METALICE -

SITMA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Executarea lucrarii, la termenul stabilit si conform normelor de calitate
Intretinerea uneltelor din dotare.

Atelierul de lucru se afla in Com. Cornetu, Jud. Ilfov.
Pentru informatii suplimentare va rugam sa ne contactati la nr. 021.336.12.65
Va asteptam Cv-ul pe adresa corina.tapus@sitma.ro
Compania noastra se ocupa cu realizarea de confectii metalice.

CERINTE

- cunostinte lacatuserie/constructii metalice;
- seriozitate si atentie deosebita la detalii;
- capacitate de concentrare si analiza;
- confera un avantaj:
- cunostinte minime de desen tehnic;
- cunostinte legate de calitatea produselor;
- carnet de sofer categoria B

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Decontare transport (din Bucuresti sau imprejurimi).