JILAVA Casier pariuri sportive / Supraveghetor Jocuri

Interactive system solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectueaza plata castigurilor
Supravegheaza permanent aparatele de joc si modul de desfasurare a activitatii in sala de joc
Explica clientilor regulile de joc
Responsabila cu curatenia la locul de munca
Salariu atractiv fix + bonusuri in functie de performanta !

CERINTE

Persoana SERIOASA fara cazier.
Studii medii
Experienta in domeniu ( reprezinta un avantaj)
Abilitati excelente de comunicare
Persoana placuta, serioasa si sociabila
Cunostinte limba engleza - nivel incepator - mediu
Aptitudini de calcul matematic si operare calculator
Disponibilitate pentru lucrul in ture si ore de noapte
Reprezinta un avantaj pentru candidatii din zona.
JILAVA ILFOV
ACTIVITATEA SE DESFASOARA LA PUNCTUL DE LUCRU DIN COMUNA JILAVA!!!

BENEFICII OFERITE

DESCRIEREA FIRMEI

Pariuri sportive si jocuri de noroc