Inginer/tehnician electronist

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Instaleaza si pune in functiune echipamente de radiocomunicatii
Intocmeste documentatia de testare si testeaza dupa executie
Repara produsele defecte primite de la departamentul tehnic si preluare garantii
Are in gestiune piesele folosite pentru reparatii

CERINTE

Studii superioare/medii tehnice de specialitate (radiocomunicatii/automatica/calculatoare)
Experienta in domeniu de peste 5 ani
Candidatii pot fi din Bucuresti sau jud. Ilfov (Corbeanca, Snagov, Pipera etc) sau Ploiesti – se ofera masina de serviciu

BENEFICII OFERITE

- asigurarea mesei de pranz
- masina de serviciu sau decontarea transportului
- al 13-lea salariu

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si organizarea de evenimente de team-building.