GESTIONAR- BRAGADIRU

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitate de gestiune depozit
- Manipularea produselor (receptia si distributia marfurilor, asezarea lor pe
rafturi, etc)- nu are persoane in subordine
- Atributii administrative: Mentinerea curateniei si ordinii in cadrul depozitului, etc
- Colaborarea cu personalul din vanzare pentru relatii referitoare la produse (date
tehnice, evidenta, pozitionarea lor in magazie, etc)
- Ocazional, efectuarea de livrari marfuri catre clienti din apropierea societatii
- Efectuarea rapoartelor necesare pentru contabilitate, proceduri
zilnice/saptamanale/lunare conform activitatii de gestionar magazine

Oferta:
- Salariu motivant
- Asigurare transport

CERINTE

Experienta pe un post similar minim 3 ani
Cunostinte de operare cu softuri de gestiune
Permis de conducere categoria B
Fara afectiuni medicale care sa nu-i permita manipularea produselor (piese de schimb
pentru industrie)
Cunostinte de baza de limba engleza constituie un plus
Persoana agreabila, dispusa sa colaboreze cu colegii din societate

BENEFICII OFERITE

3000 RON NET

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!