Contabil Junior

SC STERICYCLE ROMANIASRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATILE POSTULUI:
•Efectueaza inregistrari contabile: facturi emise furnizori, extrase bancare, deconturi angajati
•Efectueaza plati electronice

CERINTE

•EXPERIENTA
- Experienta relevanta in contabilitate (minim 2 ani)
- Experienta in actrivitatea de salarizare si administrare de personal (prezinta avantaj)

•Competente comportamentale si atitudini profesionale
- Capacitate de planificare si organizare a activitatii
- Initiativa
- Integritate profesionala
- Rigurozitatea/Seriozitate
- Capacitatea de analiza logica si numerica
- Capacitate de comunicare si interrelationare
- Perseverenta

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
Pachet salarial atractiv.
Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara, dinamica, cu un ritm accelerat de dezvoltare.

Stericycle România face parte din Stericycle US şi are ca obiect de activitate managementul deşeurilor medicale. Companie specializată în managementul deşeurilor medicale, Stericycle aduce în Romania tehnologia HDS (Heat Disinfection System) Cu o capacitate de 2 tone/oră, fabrica Stericycle Romania are cea mai mare capacitate de procesare a deşeurilor medicale din ţară.