CONTABIL

ROTECH ELECTRONICS DEVELOPMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Contabilitate primara (Reg Casa, Jurnal Banca, Furnizori Interni/Externi, Clienti Interni/Externi, Deconturi )
-Inchidere Balanta, Declaratii lunare/trimestriale
-Resurse Umane,
-Mentinerea relatiei cu institutiile publice de stat, obtinere certificate fiscale, depunere si ridicare documente.
-Inregistrarea si arhivarea documentelor, diverse situatii financiare/economice, corespondenta electronica
-Mentinerea relatiei cu banca, pregatirea situatiilor financiare necesare bancii pentru evaluare.

CERINTE

- studii superioare profil economic;
- limba engleza nivel mediu vorbit+scris
- experienta in domeniul contabilitatii.
- cunostinte Excel , Word, Outlook, navigare internet;
- capacitate lucru sub presiune ;
- capacitate de lucru in echipa;
- cunostinte corespondenta comerciala;

BENEFICII OFERITE

TRANSPORT ASIGURAT

Compania se ocupa cu import/export produse periferice IT, cd/dvd-uri, carcase cd/dvd, servicii multiplicare industriala.