Consilier vanzari

Class Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Showroom de mobilier, decoratuni si amenajari situat pe DN1, la intrare in Corbeanca, angajeaza o persoana dornica sa-si dezvolte o cariera intr-un domeniu deosebit de atractiv si provocator.

CERINTE

Candidatul sau candidata ideal/a:
- este o prezenta agreabila si sociabila;
- are aptitudini de comunicare bine dezvoltate;
- este orientat/a spre intelegerea si rezolvarea nevoilor clientilor;
- se adapteaza usor schimbarilor;
- este condus/a de dorinta de a invata si de a se dezvolta in permanenta;
- simte o atractie pentru lucrurile frumoase si ii face placere sa le descopere, pana in cele mai amanuntite detalii;
- are experienta in domeniul Home&Deco ceea ce poate fi un avantaj, dar nu obligatoriu.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- un pachet salarial deosebit de atractiv, cu bonusuri progresive bazate pe performanta;
- programe de training periodice, posibilitatea promovarii rapide;
- un mediu de lucru placut si oportunitatea dezvoltarii unei cariere pe termen lung.

Puteti trimite CV pe adresa info@classlife.ro.