Casiere in Balaceanca/ Ilfov

Capital Jobs

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Vrei sa ai un loc de munca stabil, dar nu ai experienta? Vrei sa devii o persoana independenta si sa iti dezvolti abilitatile de comunicare si relationare cu oamenii? Atunci asteptam sa ne contactezi.

Si pentru ca orice loc de munca implica si responsabilitati, te anuntam ca te vei ocupa de:

- cunoasterea produselor si oferirea de informatii utile despre acestea;
- informarea clientilor in legatura cu promotiile si regulile jocurilor aflate in derulare;
- incasarea banilor pentru vanzarea serviciilor si produselor specifice;
- acceptarea si validarea tichetelor de pariere;
- evidenta contabila a operatiunilor de incasari si plati;
- gestionarea numerarului si intocmirea zilnica a documentelor financiar-contabile.

CERINTE

Pentru clientul nostru, o companie ce activeaza in domeniul pariurilor si a jocurilor de noroc, suntem in cautarea a 2 casiere, care sa se alature unei echipe de profesionisti.

BENEFICII OFERITE

- salarizare bruta de 1 800 RON + tichete de masa + bonus;
- decontarea transportului;
- perioada de formare in domeniu;
- oportunitatea unui loc de munca stabil;
- mediu de lucru dinamic si profesionist.

Punctul de lucru unde se va desfasura activitatea este sat Balaceanca, comuna Cernica, judetul Ilfov.

Unica agentie din Romania specializata exclusiv in recrutare si administrare salariati.
Prin Capital Jobs ai continuitatea si siguranta carierei tale.

Strong people doing great things