Bona interna (cu cazare inclusa), Corbeanca, 6 zile/ saptamana, 4000-5000 Lei, telefon 0213135959

Jobs & HR Solutions SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam BONA INTERNA (cu cazare inclusa), zona Corbeanca, nou nascut.
Programul 6 zile/ saptamana (ziua libera va fi sambata sau duminică la alegere). Familia mai are un copil de 1 an si 6 luni care are deja o bona. Bonele vor fi supravegheate de bunica.
Atributii strict legate de ingrijirea unui nou nascut cu toate nevoile lui de: somn, hranit, schimbat, plimbat. La acestea se adauga si implicarea educativa si creativa prin cantat sau pus muzica, vorbit, aratat carticele cu imagini, eventual povestit intr-o limba straina etc
Oferta financiara este de min 4000 lei, plus CIM, cazare, masa, alte beneficii.
Cerinte: cautam o persoana fara obligatii intrucat programul este de 6 zile/ saptamana si dorim un contract pentru minim 2 ani. Am aprecia o persoana educata, manierata, cu bun simt, a carei prezenta in casa sa fie una non intruziva pentru clienti, rezistenta la efort prelungit si la stres, si nu in ultimul rand sa iubeasca bebelusii si sa le ofere atentia si rabdarea lor 100%.

Sunati intre orele 9.00-17.00 de luni pana vineri la numerele de telefon 0721796468, 0726334403, 0213135959.
Agentia noastra practica un comision de 20% incasat doar in prima luna.
Va steptam cu drag!

CERINTE

BENEFICII OFERITE

4000-5000 Lei

Agentie de recrutare cu experienta de peste 14 ani in domeniul recrutarii de personal, testare psihologica, consiliere vocationala, consiliere organizationala.
tel. 021.313.59.59, 0721.796.468, 0726.334.403
www.cleaning-babysitting.ro