ASISTENT MANAGER- COMPANIE FMCG

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

locatie: Com Pantelimon, Ilvov

- preluarea apelurilor telefonice; redactarea si gestinarea corespondentei
- sprijinirea activitatilor de protocol
- mentinerea legaturii cu furnizorii externi
- redactarea si pregatirea documentelor

CERINTE

- cunostinte limba engleza la nivel avansat,scris si vorbit- OBLIGATORIU
- experienta pe o pozitie similara- minim 2 ani
- absolvent Relații internaționale - avantaj
- persoana serioasa, comunicativa ,organizata,atenta la detalii
- cunostine operare PC si internet
- apreciem dorinta de a invata, grija pentru detalii si loialitatea

BENEFICII OFERITE

Salariu+ bonuri de masa

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!