Arhitect junior

Flamingo Park

Job expirat

RESPONSABILITATI

* House Configuration
* Product Manager
Angajarea se va face in baza interviului si a testului practic (abilitatile in soft-urile mentionate).
Munca de birou: proiectare de design interior/exterior, peisagistica si arhitectura in cadul unei echipe dinamice.
Deplasari pe santier pentru insotirea clientilor care au achizitionat case, masuratori si verificarea etapelor de executie a proiectelor.

CERINTE

- cunostinte:Autocad, Adobe Photoshop, Corel Draw, Microsoft Office, softuri de randare
- bun coordonator de specialitati (arhitectura, rezistenta, instalatii), atat in proiectare cat si in executie
- project management skills
- atitudine pozitiva si orientata catre client,initiativa, entuziasm, motivare si orientare spre rezultat
- capacitate de lucru in echipa;
- seriozitate si responsabilitate;
- abilitati de comunicare;

BENEFICII OFERITE

- dezvoltare cariera

Suntem dezvoltatori de cartiere rezidentiale in Corbeanca. Filosofia noastra este de a crea un spatiu de trait pe stil american, plin cu spatii verzi si un sentiment de liniste si calm.
Suntem o echipa mica de Project Manageri, care contracteaza firmele de constructori si supervizeaza livrarea caselor catre clientii cartierului. Livram case personalizate, dupa nevoile clientilor. Avem nevoie de un tanar arhitect, student sau proaspat absolvit care poate lucra full time si care poate remodela casa la cerinta viitorilor proprietari. Master planul este conceput de EDSA si RAD din Florida, US.