Angajam lucratori gestionari depozit pentru sectorul 1

UPA Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa;
- Manipularea cutiilor de medicamente de pe banda in cutiile ce urmeaza a fi pregatite pentru distribuire;
- Ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii;
-Realizarea normei de colectare / verificare (numar minim de linii produs/ zi);
-Asigurarea integritatii produselor pe parcursul activitatilor de receptie, depozitare, colectare si livrare.

CERINTE

Cerinte:

-Rezistenta la rutina;
-Disponibilitate pentru lucrul in ture si o sambata pe luna;
-Disponibilitate pentru lucru prelungit;
-Atentie sporita si rapiditate in executie;
-Experienta pe o pozitie anterioara de gestionar reprezinta un plus.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

-Pachet salarial 1300 de lei + bonuri de masa;

-Decontare transport (70 ron) si transport gratuit de la statia de metrou Aviatorilor;

-Comision intre 50 si 500 de lei pentru depasirea targetului.

Daca esti interesat/a trimiteti cv-ul sau ne puteti contacta la numarul de telefon.

Programul de lucru este in 2 ture: 07 - 16 si 12 - 20.45 (cu o ora pauza).

Punctul de lucru este in zona podului din Otopeni, transportul de la metru Aviatorilor la sediul punctului de lucru este gratuit.

Tipul jobului: Cu normă întreagă.

UPA Solutions este o companie romaneasca ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională.

Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de 12 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client.

Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro