AGENT VANZARI- FMCG-ILFOV

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- administreaza eficient portofoliul de clienti existent si prospecteaza piata in vederea atragerii de noi clienti si oportunitati de vanzare;
- urmareste atingerea obiectivelor de vanzari si distribuirea marfurilor ;
- urmareste incasarea contravalorii produselor vandute la termenele stabilite, precum si preluarea instrumentelor de plata emise de catre clienti;
- persoana comunicativa si foarte ambitioasa, motivata de castig; abilitati de negociere, orientare catre client;

CERINTE

- experienta in vinzari- constituie avantaj PROMOVAREA PRODUSELOR FMCG
- bune abilitati de comunicare si negociere.
- dinamic,motivat,rezistent la stres, creativ si persistent.
- permis AUTO categoria B (categoria C reprezinta un avantaj)

BENEFICII OFERITE

salariu fix+ comision

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!