AGENT DE VANZARI

Estetik Packing SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati principale:

1. Realizarea planurilor de vanzari in zona alocata
2. Relatia directa cu clientii
3. Mentinerea nivelului minim al creditelor din piata

CERINTE

Candidatul potrivit are experienta de cel putin 1 an in vanzari directe si carnet de conducere categoria B, este eficient, ambitios si are o atitudine pozitiva. Dinamismul si dorinta de a invata sunt calitatile pe care le cautam pentru a va oferi posibilitatea de a va construi o cariera cu noi.

BENEFICII OFERITE

Oferta:

Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern
Posibilitatea de ascensiune profesionala
Salariu motivant, pe masura realizarilor
Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor

"Parteneri in ambalaje", aceasta este deviza noastra, fiind in permanenta preocupati de ceea ce oferim clientiilor nostri. De aceea produsele noastre respecta inalte standarde de calitate. Venim in intampinarea Dvs. cu o gama larga de produse si stocuri permanente.Printre acestea amintim: ambalaje plastic, ambalaje aluminiu, ambalaje hartie, ambalaje poliuretan, pungi hartie, strech film, tocmai pentru ca Dvs. sa aveti solutia perfecta pentru necesitatile avute intr-un singur loc.