Achizitor fructe si legume proaspete

Alfredo Fresh SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intretinerea relatiei cu furnizorii existenti
Identificarea de noi furnizori de legume-fructe si negocierea conditiilor comerciale
Intocmirea de analize de achizitii si vanzari
Furnizarea de noi solutii provind achizitia de vanzari
Gestionarea relatiei cu furnizorii si urmarirea respectarii conditiilor contractuale
Asigurarea necesarul de legume-fructe prin dimensionarea optima a comenzilor emise catre furnizori.

CERINTE

Studii superioare
Experienta mimimum 2 ani in domeniul achizitiilor de legume-fructe
Foarte buna cunoastere a pietei de legume-fructe
Constituie avantaj detinerea de cunostinte privind importurile
Excelente abilitati de comunicare
Excelente abilitati de negociere
Foarte bune abilitati de organizare si planificare
Cunoasterea limbilor straine: engleza si spaniola

BENEFICII OFERITE

pachet salarial: salariu fix si bonus de performanta

Unul dintre cei mai importanti jucatori pe piata romaneasca de import si distributie pentru alimente proaspete si congelate