6000 Lei! Angajam familie pentru administrare imobil din zona Saftica. Intern (se asigura locatie separata pentru cazare), plus contracte munca.. 0721796468, 0213135959.

Cleaning & Babysitting RO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam familie (sot si sotie) pentru intretinere proprietate zona Saftica. Se ofera salariul de 3000 lei/persoana si carte de munca, conditii bune de cazare intr-un apartament aflat pe domeniul proprietatii, complet echipat: sufragerie, dormitor, baie, bucatarie. Atributii: sotul se va ocupa de intretinerea unui teren cu suprafata de peste 3000mp, diverse reparatii, administratie. Necesar permis auto B. Sotia se va ocupa de curatenia in vila, calcat si gatit (romaneste). Cerinte: in putere, stare sanatate buna, experienta si referinte. Detalii la: 0721.796.468 , 0726.334.403 , 021.313.5959. carmen(at)cleaning-babysitting.ro

CERINTE

Angajam familie (sot si sotie) pentru intretinere proprietate zona Saftica. Se ofera salariul e 3000 lei/persoana si carte de munca, conditii bune de cazare intr-un apartament aflat pe domeniul proprietatii, complet echipat: sufragerie, dormitor, baie, bucatarie. Atributii: sotul se va ocupa de intretinerea unui teren cu suprafata de peste 3000mp, diverse reparatii, administratie. Necesar permis auto B. Sotia se va ocupa de curatenia in vila, calcat si gatit (romaneste). Cerinte: in putere, stare sanatate buna, experienta si referinte. Detalii la: 0721.796.468 , 0726.334.403 , 021.313.5959. carmen(at)cleaning-babysitting.ro

BENEFICII OFERITE

6000 Lei/ luna

Agentie de recrutare cu experienta de peste 14 ani in domeniul personalului casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie.
tel. 021.313.59.59, 0721.796.468, 0726.334.403
www.cleaning-babysitting.ro