Sef Expeditie fabrica de bere (Tg Mures)

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizeaza si raspunde de activitatea de aprovizionare si livrare a marfii din depozit.
Asigura livrarea integrala si la timp a comenzilor catre clienti, cu respectarea normelor si procedurilor interne si a celor legale in vigoare.
Respecta planificarea transmisa de Coordonatorul Tehnic de Productie
Intocmirea corecta a documentelor de insotire a marfii
Inregistrarea in sistem a intrarilor si iesirilor de bunuri si ambalaje in concordanta cu documentele scriptice.
Organizeaza si raspunde de corectitudinea inregistrarilor efectuate in sistemul SAP si in alte sisteme informatice ale companiei.
Monitorizeaza stocurile de ambalaje de la client si organizeaza recuperarea acestora.
Solutioneaza impreuna cu seful de tura reclamatiile primite de la clienti interni si externi.

CERINTE

Adecco Resurse Umane, recruteaza pentru unul din clientii sai, o importanta companie multinationala din industria berii, un Sef Expeditie pentru fabrica locata in Tg Mures.

Studii medii (de preferat studii superioare – tehnice sau economice)
Experienta in posturi similare constituie avantaj
Bune abilitati de comunicare
Capacitate de lucru in conditii de stress si sub presiunea termenelor limita
Cunostiinte de operare PC(Word, Exell, SAP, FMS)
Competente de business economice si sociale
Planificare, organizare, spirit de echipa
Capaitate de sinteza si coordoanare
Rezistenta la efort
Cunostintele de limba engleza reprezinta avantaj dar nu sunt obligatorii.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Alte beneficii

DESCRIEREA FIRMEI

ADECCO RESURSE UMANE SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 4
Nr. ORCB J40/12364/2003, CUI RO15739037
Capital social subscris si varsat: 392.440 Lei
Nr. autorizatie Agent de Munca Temporara: 17/2005
Autorizatie seria nr. B/ 0000008/25.10.2005
Nr. Operator Date Personale: 15866
Tel: 00 40 21 300 35 46, Fax: 00 40 21 300 35 54
E-mail: office@adecco.ro, Web: www.adecco.ro

ADECCO ROMANIA SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 3
Nr. ORCB J40/4467/2000, CUI RO 13002186
Capital social subscris si varsat: 360.575 Lei
Nr. Operator Date Personale: 15862

BUCURESTI (HQ)- Doctor Iacob Felix Nr. 28, Sector 1, Tel.: 021/300 35 46; e-mail: recrutare@adecco.ro

ARAD - Mihai Eminescu nr. 45, Tel: 0257 / 281 147; E-mail: arad@adecco.ro

BRASOV - Str Petru Rares Nr 10; Tel.: 0040 - 372/70.57.95; e-mail: brasov@adecco.ro

CLUJ - Str. Vasile Lupu Nr 36 , Tel: 0264/ 406 234; e-mail: cluj@adecco.ro

IASI - Bld. Tutora Nr. 4, bl. B4 scara D, Tel: 0232 / 206 120; e-mail: iasi@adecco.ro

ORADEA - Str. Tudor Vladimirescu Nr 26; Tel.: 0040 - 727 735 160 e-mail: oradea@adecco.ro

PITESTI - Str. Fratii Golesti Nr. 57, etaj 2; Tel: 0248 / 612 303; e-mail: pitesti@adecco.ro

PLOIESTI - Str Mercurului Nr 1, Tel: 0244/ 519 320; e-mail: ploiesti@adecco.ro

SIBIU - Str. Vasile Milea Nr 11, Ap 57, Tel: 0269 / 206 450; e-mail: sibiu@adecco.ro

TIMISOARA - Str. Popa Sapca Nr. 12 tel: 0256/ 432 211; e-mail: timisoara@adecco.ro