Vorbitori de Limba Franceza

Train2Perform

Job expirat

RESPONSABILITATI

WANTED JUNIOR IT ANALIST - LIMBA FRANCEZĂ

Locații: Iași și Bacău

Responsabilitățile postului:
- Înregistrează toate semnalările preluate prin telefon și e-mail în sistemele specifice;
- Întreprinde acțiuni conforme cu procedurile de lucru în vederea soluționării acestora;
- Monitorizează buna funcționare a echipamentelor și acționează prompt la apariția alertelor specifice;
- Realizează zilnic rapoarte de activitate în limitele de timp stabilite.

Vrei să te alături unei echipe proactive, tânără și dinamică? Trimite-ne un CV la adresa de e-mail: jobs[at]train2perform.ro.

CERINTE

Descrierea candidatului ideal:
- Cunoștințe de limbă franceză - nivel avansat;
- Cunoștințe de bază de utilizare a pachetului Microsoft Office.

Constituie un avantaj:
- Experienta de lucru într-un mediu de Servicii Client;
- Cunoștințe /experiență în utilizarea sistemelor de operare Windows - configurare / troubleshooting;
- Noțiunile de rețelistică;
- Cunoașterea altor limbi străine de circulație europeană - nivel mediu / avansat.

Aptitudini:
- Bune abilități de comunicare în relația cu clienții;
- Atitudine pozitivă, constructivă, orientată spre rezultate;
- Abilități de prioritizare a activităților și de gestionare a timpului;
- Capacitate de a lua decizii corecte și rapide;
- Atenție la detalii.

BENEFICII OFERITE

Pachetul de Beneficii include:
- Posibilitatea de dezvoltare profesională în cadrul unei companii multinaționale / Acces la oportunitățile interne de dezvoltare a carierei;
- Pachet beneficii atractiv: grilă de salarizare motivantă, bonusuri de performanță, tichete de masa, asigurare medicală privată;
- Programe de training specifice activității oferite de la începutul contractului de muncă;
- Mediu de lucru internațional.

Train2Perform este o companie specializata in furnizarea de servicii profesioniste in domeniul Resurselor Umane. Echipa noastra ofera partenerilor de business solutii personalizate pentru optimizarea relatiilor interumane.

Expertiza noastra acopera urmatoarele domenii:

• Recrutare si selectie de personal
• Training
• Consultanta si management al resurselor umane (sisteme de evaluare, analiza de climat organizational, managementul schimbarii, coaching managerial)

Pentru mai multe informatii despre companie si serviciile pe care le oferim va rugam sa consultati www.train2perform.ro.