Tehnician service copiatoare

SC Service Grup SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura mentenanta si service la echipamentele hardware (copiatoare, imprimante multifunctionale, faxuri) la sediul firmei si/sau clientilor.
- Efectueaza instalarea si configurarea echipamentelor comercializate de companie.
- Reumple cartuse de imprimante Laser
- Gestioneaza echipamentele vandute clientilor si care se afla in perioada de garantie
- Gestioneaza documentele specifice departamentului (devize, fise de service, fise de verificare etc).

CERINTE

- Absolvent de studii medii sau superioare cu profil tehnic.
- Experienta profesionala de minim 3 ani in domeniu pe un post similar
- Cunostinte de operare PC (Windows, MS Office).
- Limba engleza – nivel mediu.
- Posesor permis de conducere categoria B cu experienta si fara incidente majore.
- Disponibilitate pentru deplasari ocazionale la clientii din afara orasului.

BENEFICII OFERITE

- Laptop
- Telefon Mobil

Service Grup este o companie din Iasi ce are ca domeniu de activitate comercializarea si intretinerea copiatoarelor, imprimantelor, calculatoarelor si al altor echipamente de birou. Suntem Business Partener Konika Minolta