Tehnician reparatii

Concord Service Center

Job expirat

RESPONSABILITATI

Echipa de tehnicieni(e) Concord Service Center se mareste cu 16 de persoane in vederea formarii unei echipe de reparatii pe un nou proiect!

Cu sau fara experienta in domeniu noi suntem langa tine sa:
- te ajutam sa te familiarizezi cu mediul si metodele de lucru
- te instruim in activitatea pe care o intreprinzi
- te sustinem in dorinta de a invata cat mai multe despre aceasta meserie
- te promovam.
Stim ca vei reusi sa devii un/o profesionist(a)!

CERINTE

Vrei sa lucrezi intr-un mediu profesionist?
Vrei sa inveti o meserie de viitor?
Vrei sa inveti de la profesionisti cum se repara produse IT?
Tu poti deveni unul din cei mai buni tehnicieni / tehniciene in reparatie de telefoane sau tablete!!
Tu poti sa faci parte dintr-o echipa tanara si ambitioasa!

Ce asteptam de la tine?
- sa aplici cu incredere
- sa fii 100% implicat(a) in ceea ce faci
- sa fii o persoana rabdatoare si atenta la detalii
- sa stii sa utilizezi un smartphone si/sau o tableta;
- sa ai abilitati tehnice.

BENEFICII OFERITE

Salariu (poate creste in functie de vechime si realizari)
- Tichete de masa;
- Transport;
- Training si suport;
- Mediu de lucru placut;
- Coleciv tanar si vesel;

Concord Service Center și Nera Computers sunt parte din grupul de firme Concord Global Services alături de cei trei parteneri: Concord Remarketing GmbH (Germania), Concord Remarketing LTD (UK) și Concord Remarketing LTD (Asia). Sunt unele din cele mai importante companii IT din Europa cu clienți din întreaga lume.
Nera Computers este compania cu peste 14 de ani experiență în domeniul IT din România. Portofoliul de clienți este unul vast, cuprinzând clienți de pe întreg mapamondul: Germania, Belgia, Olanda, UK, Polonia, Franța, Spania, Portugalia, Italia, Austria, Ungaria, Bulgaria, Grecia, Cipru, Israel, USA, China, Taiwan, Japonia etc.
Nera Computers este una din puținele firme din România ce ansamblează baterii pentru laptopuri și powebanks-uri.
Concord Service Center este una din cele mai importante companii de service IT din Europa. Reparăm , configurăm, testăm, recondiționăm o gamă largă de produse IT: laptop-uri, smartphon-uri, tablete, PC-uri, monitoare LCD, console de jocuri, căști, boxe, baterii, imprimante, HDD-uri, rețelistică etc. Lucrăm cu o multitudine de brand-uri recunoscute la nivel internațional cum ar fi: Lenovo, Apple, Toshiba, Dell, Beats, Asus, Acer, Hp, Samsung etc.
Credem in cea mai importanta resursa – resursa umana- de aceea investim in ea si ne dezvoltam continuu pentru a deveni o companie de top in Europa in urmatorii ani.