Tehnician productie publicitara

Operativ Metalco

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tehnician productie publicitara cu sau fara experienta in domeniul mecanic, electric, colantari si montaj.

CERINTE

Postul presupune abilitati multidisciplinare in domeniul lacatuseriei, instalatii electrice, decorari cu autocolant si montaje.

BENEFICII OFERITE

Se ofera contract full time cu carte de munca, salarizare intre1600-2000 Lei net si ore suplimentare platite.

Metalco are ca obiect de activitate productia publicitara, incepand cu conceperea grafica a materialelor, realizarea propriu-zisa si terminand cu montajul acestora.
Suntem oricand la dispozitia clientului, atenti mereu la cerintele acestuia, la dinamica pietei, permitandu-ne totusi sa intervenim uneori cu alte solutii, daca alegerea clientului nu i-ar asigura rezultate finale de o inalta calitate si conforme cu standardele noastre. Ne caracterizam prin inovatie, printr-o echipa unita, deschisa colaborarii si prin promptitudine in finalizarea proiectelor. Pentru ca stim ca detaliile vor face intotdeauna diferenta, ne straduim sa fim mereu primii, mereu altfel.