Tehnician IT

WinExpert

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de contabilitate cauta un Tehnician IT descurcaret si organizat care sa se alature echipei noastre.

Care sunt calitatile pe care le urmarim?
•Stii sa te organizezi si poti sa-ti prioritizezi sarcinile de munca;
•Gasesti solutii creative pana si la cele mai dificile probleme;
•Noi suntem organizati si punctuali si ne dorim ca si noul coleg sa fie la fel. Cine se aseamana se aduna!;
•Experienta de minim 2 ani pe o pozitie similara te aduce mai aproape de un interviu.

CERINTE

Daca ai urmatoarele cunostinte, esti tot mai aproape sa devii membru ExperMind:
•Java script, HTML, CSS, PHP, Baze de date MY SQL;
•Familiarizat cu Framework-urile, jQuery, Wordpress, Joomla.

Care sunt atributiile jobului?
•Contribuirea la programarea si imbunatatirea constanta a unei aplicatii, Customer Relationship Management (CRM) impreuna cu un partener externalizat;
•Implementarea CRM-ului in cadrul echipei si solutionarea problemelor aparute ulterior implementarii;
•Adaptarea continua a CRM-ului la solicitarile curente ale societatii in vederea optimizarii si automatizarii activitatii;
•Gasirea de solutii tehnice interne de automatizare si dezvoltare pe parte de software sau hardware;
•Mentinerea in buna functionare a site-urilor societatii;
•Colaboreaza cu partenerii externalizati pe parte de mentenanta si conexiune internet in vederea asigurarii desfasurarii fara intreruperi tehnice a activitatii societatii;
•Alte responsabilitati care vor aparea, adaptarea la situatii noi nu este optionala!

BENEFICII OFERITE

Ce beneficii ai?
Pe langa atmosfera relaxata din firma, colegi tineri si entuziasti, iti oferim:
•Posibilitatea conceperii unor aplicatii inovative adaptabile domeniului financiar;
•Posibilitate de dezvoltare in cadrul echipei;
•Salariul motivant pe care il vei primi de fiecare data la timp;
•Multe surprize si glume bune.

Te asteptam cu drag!

Firma de contabilitate WinExpert Consulting SRL ofera servicii complete de contabilitate, resurse umane, consultanta financiara si juridica, infiintari firme si consultanta juridica pentru firmele din Bucuresti cat si expertiza contabila in orasul Bucuresti.