Tehnician / Inginer sisteme de securitate

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea lucrarilor de instalare, punere in functiune, intretinere si service a Sistemelor Electrice de Joasa Tensiune, Securitate, Audio-Video, IT&C.
- Cablarea, instalarea, conectarea, punerea in funcţiune şi programarea pentru: detecţie incendiu, alarmare efracţie, control acces, sisteme integrate de securitate, supraveghere video , interfonie şi videointerfonie, sisteme date-voce, instalatii fibra optica, conform proiectului tehnic
- Realizarea lucrarilor de instalare de sisteme electrice de joasa tensiune; ( instalatii de joasa tensiune, tablouri electrice, lumini arhitecturale, corpuri de iluminat)

CERINTE

- Studii tehnice ;
- Cunoştinţe de instalații de curenți slabi, instalare echipamente detecție incendiu, control acces și pontaj, supraveghere video (CCTV), sisteme detecție efracție, sonorizare, interfonie/videointerfonie, sisteme date-voce, instalatii fibra optica;
- Cunoștințe de rețelistică și comunicatii (cablare, conectare, medii de transmisie, etc.);
- Capacitate de organizare si comunicare, spirit de echipa;
- Permis auto categoria B, experienta minim 1 an;
- Disponibilitate pentru deplasari;
- constituie un avantaj certificarea de Tehnician sau Inginer Sisteme de Securitate;

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa
Salariul se negociaza in cadrul interviului in functie de experienta si calificarea aplicantului.
Ore suplimentare platite
Prime de sarbatori
Alte beneficii se discuta in cadrul interviului individual pentru functia pe care aplicati.