Tehnician administratie

URBANO ARHITECT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza circuitul intern al documentelor in relatie cu departamentele de proiectare, beneficiari si terti prin gestionarea obtinerii avizelor tehnice necesare autorizarii constructiilor;
- multiplica documente;
- Asigura suportul tehnic in raport cu administrarea utilitatilor, a autovehiculelor, a cladirii, cat si a consumabilelor necesare in firma;
- aprovizionare consumabile;
- administrare retea de calculatoare.

CERINTE

- scoala de soferi categoria B- experienta de cel putin 10 (zece) ani in conducerea de autovehicule;
- cunostinte minime de mecanica auto.
- cunostinte operare PC (Word, Excel, Outlook, Adobe)
-capabilitatea de a instala si a configura echipamentele hardware ale serverului si calculatoarele aferente retelei.
- capacitate de organizare si disciplina a muncii,spirit analitic, responsabilitate, comunicare eficienta.

BENEFICII OFERITE

- decontare transport;
- telefon mobil.

URBANO ARHITECT SRL este un birou multidisciplinar, care se concentreaza pe activitati de proiectare complexa, respectiv studii urbanistice, proiectare arhitectura si design, structura, instalatii si sistematizare (constructii civile si industriale, modernizari si reparatii capitale).
Clientii nostri sunt atat clienti privati, companii multinationale, cat si institutii de stat, portfoliul de lucrari acopera sectoare diverse de piata, precum constructii rezidentiale, comerciale, industriale, cladiri educationale. Proiectele noastre sunt răspândite geografic, într-o varietate de contexte, ca arhitecti si ingineri suntem norocoși de a experimenta procesul de proiectare in ansamblu, din prima faza conceptuală, pana la executia proiectelor.