Tâmplar lemn masiv - maşinist

Metal & WooD

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Firma Metal & Wood are ca activităţi principale producţia de repere din lemn masiv (scări, trepte, balustrade, parchet etc) şi producţia de repere din metal (confecţii metalice) şi fier forjat.
- Candidatul pentru postul de tâmplar - maşinist trebuie să aibe cunoştinţele necesare pentru a putea executa lucrări de montaj specifice activităţii firmei (scări lemn masiv, trepte, parchet etc), precum şi cunoştinţe de lucru pe maşini (abric, despicat, grosime, şlefuitor).

CERINTE

- CAPACITATEA DE A NU CONSUMA BĂUTURI ALCOOLICE ÎN TIMPUL PROGRAMULUI;
- Cunoştinţe practice solide de tâmplărie lemn masiv şi abilitatea de a învăţa lucruri noi (dacă este cazul);
- Disponibilitate deplasări;
- Spirit de echipă şi colegialitate;
AVANTAJ - permis auto

BENEFICII OFERITE

- Salariu funcţie de competenţe;
- Contract de muncă;
- Plată ore suplimentare;
- Bonusuri pentru lucrări executate înainte de termen;