Stivuitorist depozit medicamente

SC PharmaFarm SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura activitatile de incarcare / descarcare, manipulare si depozitare a marfurilor in conditii bune;
- Verifica buna functionare a stivuitorului la inceperea activitatii.

CERINTE

- Experienta anterioara in depozit pe post similar de min 2 ani
- Autorizatie ISCIR
- Studii medii (scoala profesionala)
- Disponibilitate de a lucra full time

BENEFICII OFERITE

Salar fix+tichete de masa

Companie de import şi distribuţie produse farmaceutice si parafarmaceutice, PharmaFarm SA, membră a grupului Gedeon Richter România S.A, este distribuitor farma cu acoperire naţională Pharmafarm SA detine un centru logistic situat in Corunca-Mures si opt depozite regionale in oraşele Baia Mare, Cluj Napoca, Timişoara, Bucureşti, Craiova, Brăila, Constanţa, Iaşi.
Obiectul principal de activitate il constituie distributia si achizitia de produse farmaceutice si parafarmaceutice de la furnizori nationali si internationali.