SPECIALIST RESURSE UMANE ŞI ADMINISTRARE PERSONAL

EXPERT MIND SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Întocmirea dosarelor de personal cu toate documentele necesare pentru respectarea legislaţiei în vigoare pentru un portofoliu de clienţi;
• Întocmirea, completarea şi actualizarea, precum şi transmiterea online a registrului de evidenţă a salariaţilor;
• Întocmirea şi verificarea statelor de plată şi a pontajelor, precum şi a modificărilor salariale (normă, salar tarifar, perioada contract) pentru clienţii din portofoliu;
• Întocmire declaraţie 112, întocmirea documentelor de plată şi transmiterea către clienţi ;
• Întocmirea Regulamentelor de ordine interioară, Contractelor colective de muncă, fişelor de evaluare, adeverinţelor salariale, adeverinţe pentru credite, documentaţie convenţie, etc.
• Menţinerea relaţiei cu ITM, AJOFM, CASS, CJP.
• Consultanţă cu privire la diferite speţe din domeniul resurselor umane
• Participarea activă la rezolvarea sarcinilor echipei.

CERINTE

• Absolvent studii superioare în domeniul resurselor umane;
• Experienţă minim 5 ani în domeniul resurselor umane;
• Cunoştinţe avansate a programelor Win Mentor, Saga, MS Office;
• Abilităţi de întreţinere şi exploatare a aplicaţiei REVISAL;
• Persoană atentă şi organizată, cu bune abilităţi de comunicare
• Persoană cu abilităţi de organizare şi prioritizare a activităţilor;
• Seriozitate, punctualitate, abilităţi de lucru atât individual cât şi în echipă;
• Cunoaştere foarte bună a prevederilor legislaţiei muncii.
• Motivaţie puternică de a lucra în domeniul resurselor umane

Suntem mereu în căutarea unor noi moduri de a creşte şi de a deveni mai buni. De aceea îmbrăţişăm cu bucurie prezenţa oamenilor dinamici şi pasionaţi, care pot combina cunoştinţele lor şi dorinţa de a creşte cu scopul de a obţine rezultate excelente. Indiferent de experienţa dumneavoastră, Expert Mind vă poate oferi multe provocări interesante, un mediu prietenos de lucru şi oportunităţi de dezvoltare profesională.

Daca sunteţi interesaţi să vă alăturaţi/ doriţi să deveniţi un membru al echipei noastre, aplicaţi pentru unul din posturile noastre vacante.