Specialist relatii clienti, franceza - Iasi

ANTAL International - Romania, Iasi branch

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam in vederea angajarii un Specialist Relatii Clienti, cu franceza, in Iasi, in cadrul unei firme de servicii suport pentru clienti.

Activitatea principala:
- inregistrarea solicitarilor si comenzilor clientilor, in limba franceza;

CERINTE

Cerinte minime necesare pentru angajare:
- liceul finalizat, sau studenti, sau absolventi facultate indiferent de domeniul studiilor;
- obligatoriu limba franceza, la un nivel cel putin mediu, atat scris cat si vorbit;
- minim nivel mediu de utilizare calculator: Word si Excel;
- experiență anterioara de munca nu este o conditie necesara;

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
- salarizare stimulativa; bonuri de masa; prime de sarbatori; bonusuri de performanta;
- cresteri salariale bazate pe performante si evolutia profesionala;
- firma cu prezenta internationala; job stabil; angajare cu contract de munca;
- mediu de lucru placut, echipă tânără și dinamică;
- training initial si ale traininguri periodice de perfectionare;
- posibilitati de dezvoltare a carierei intr-o prestigioasa companie internationala;

DESCRIEREA FIRMEI

Descrierea firmei
ANTAL International Network - este o companie cu prezență internațională, care activează în domeniul selecției și recrutării de personal, cu sediul central în Londra, Marea Britanie.

ANTAL este lider în regiunea Europa, Orientul Mijlociu, Africa și Asia (EMEA & Asia), în serviciile de recutare și selectie de personal, pentru pozițiile de nivel middle si top management.

Viziunea ANTAL este: "5 continente - o singură viziune: Identificarea Talentelor!"