Specialist Calitate si Proceduri Operationale

SC Veo Worldwide Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ref (R53605001150);
In calitate de Specialist Calitate si Proceduri Operationale in cadrul Veo, principalele tale misiuni vor fi :
- Asigurarea suportului celorlalte departamente din cadrul organizatiei pentru intocmirea documentatiei specifice : proceduri de lucru, instructiuni specifice, programe de instruire in domeniul calitatii;
- Verifica implementarea in toate departamentele companiei a politicii de calitate si respectarea tuturor procedurilor, fiselor de proces, instructiunilor de lucru ;
- Comunica cu clientii si furnizorii pe probleme referitoare la calitate, propunand actiuni corective si de imbuatatire in domeniul respectiv ;
- Asigura instruirea pe linie de calitate in toate departamentele companiei ;
- Centralizeaza si analizeaza datele generate de procesele calitatii si propune masuri pentru ameliorarea si monitorizarea situatiei existente ;
- Efectueaza audituri regulate in cadrul departamentelor companiei, analizeaza neconformitatile detectate si monitorizeaza evolutia si dinamica proceselor calitatii;

CERINTE

Pentru reusita in aceasta misiune este nevoie sa ai :
- Minim 1 an experienta intr-o pozitie similara, preferabil intr-o companie internationala;
- Excelente abilitati de comunicare, prezentare si relationare interumana ;
- Organizare, metodica, buna capacitate de analiza si sinteza a datelor, focusare pe obiective ;
- Experienta in lucrul cu clientii, implicare in derularea actiunilor sau campaniilor de audit si consultanta ;
- Cunostinte bune de limba franceza si engleza;
- Cunostinte privind documentarea SMC a unei companii;
- Expunere la o arie extinsa de proiecte de consultanta in sisteme de management ;
- Foarte bune abilitati de utilizare PC : E-mail, Word, Excel, Power Point, programe de diagrama pentru Micorsoft Windows ce utilizeaza grafica vectoriala ( Visio etc) ;
- Punctualitate, independenta, flexibilitate ;
- Motivatie pentru a lucra intr un mediu multicultural ;

BENEFICII OFERITE

BENEFICII :
- Formare la nivel international;
- Condiții de lucru într-un ambient foarte plăcut, într-o echipă tânără, ce apreciază provocarile și soluțiile inteligente ;
- Sansa de a avea o cariera si nu un job – ai posibilitati de avansare, dezvoltare personala si profesionala continua ;
- Pachet salarial motivant, corelat cu performantele si potentialul dovedit ;

Veo este o companie care furnizează servicii de top B2B, cu 250 de angajaţi , peste 8 ani de experienta în România si o crestere anuala de 70%. Activitatea noastră acoperă o arie largă de domenii în care activează clienţii noştri internaţionali: comerţ, IT, finanţe, resurse umane.
Veo este acel mediul multicultural în care orice profesionist îşi doreşte să activeze si sa evolueze. Încurajăm diversitatea, transparenţa şi originalitatea: aici apreciem deopotrivă munca în echipă, dar şi spiritul antreprenorial.
Oferim instruire la nivel internaţional în domenii multidisciplinare, spirijin şi continuitate în carieră. Dacă îţi doreşti un angajament pe termen lung cu un lider al pieţei, care le oferă clienţilor calitate şi profesionalism, te invitam sa ne cunoastem si sa vorbim despre cariera ta !