Sofer livrari aditiv

Betonchemie BTC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noul coleg va fi responsabil de livrarea marfurilor catre clienti.
Postul oferit implica si incarcare/descarcare marfa.
In principal se livreaza aditivi pentru beton-1000l.
Livrarile se vor efectua cu o masina autoutilitara, 3,5t.
Viitorul coleg trebuie sa asigure integritatea autovehiculului pe care il are in primire, raspunde de marfa transportata de la incarcare pana la predare, se asigura de completarea adecvata a documentelor primite, foloseste in mod adecvat si este responsabil de buna functionare a autovehiculului. Semnaleaza orice defectiune in cel mai scurt timp.

CERINTE

Permis categoria B, cu experienta in condus de minim 5 ani. Fara incidente majore. Se solicita cazier auto la angajare.
Reprezinta avantaj experienta in conducerea unei masini mari.
Disponibilitate de a se deplasa in tara la clienti.
Seriozitate si punctualitate.
Respectarea termenelor de livrare si manevrarea in siguranta a marfurilor.

BENEFICII OFERITE

Program de lucru fulltime.
Mediu de lucru dinamic
Salariul se stabileste la interviu

BETONCHEMIE BTC reprezentanta pentru Romania si Republica Moldova a companiei germane Ha-Be Betonchemie GmbH- producator de aditivi si substante de intretinere si reparatii pentru betoane, fibre, coloranti si diferite solutii pentru industria betonului.
Evolutia noastra este cea care ne-a asigurat una dintre pozitiile de top in randul companiilor de profil din Romania si care ne-a ajutat sa castigam increderea clientilor si partenerilor nostri. Avantajul nostru competitiv consta in calitatea ridicata a produselor pe care le importam precum si in experienta deosebita a echipei ce beneficiaza zilnic de suportul colegilor de la Ha-Be Betonchemie.
Ne plac provocarile si raspundem cu promptitudine nevoilor si asteptarilor clientilor carora le devenim parteneri in noi si noi proiecte de succes.