Sofer Distributie Produse Panificatie si Patiserie

S.C. Furnica S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigurarea integritatii si calitatii marfii pe toata durata transportului prin respectarea standardelor de igiena si necesitatile de transport;
- Livrarea marfii catre clienti si magazine proprii intr-o maniera prompta si conform unui grafic;
-Pastrarea legaturii cu magazinele proprii si cu clientii pentru a distribui marfa in functie de nevoile acestora;
- Incasarea numerarului sau altor instrumente de plata de la clienti si depunerea acestora la casierie conform procedurilor.

CERINTE

- Studii medii;
- Permis auto categ. B;
- Experienta profesionala de minim un 1 an in activitatea de distributie/colectare marfa (preferabil produse FMCG);
- Capacitate de organizare, spirit de echipa;
- Carismatic in incursiunile cu restul personalului si/sau cu clientii firmei;
- Rezistenţă la stres şi la efort fizic prelungit;
- Aptitudini de comunicare;
- Aptitudini de calcul matematic;
- Aptitudinea de a lucra cu documente;
-Cunostinte operare PC;
- Respectarea instrucţiunilor orale şi scrise
Caracteristici de personalitate: uşurinţă în manipularea fizică şi ordonarea obiectelor în mediul de lucru, spirit practic, sociabilitate, amabilitate, energie, dorinta de a promova pe merit.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
- pachet salarial atractiv care creste odata cu gradul de implicare in firma (cautam persoane care vin cu solutii si nu cu mai multe probleme pe care trebuie sa le rezolvam noi);
- posibilitatea de dezvoltare profesionala. Posibilitatea de a promova in scurt timp intr-o pozitie de management.
Pentru a aplica la acest post trimite un email cu un CV atasat la adresa angajari[arond]sanpan[punct]ro. In email scrie in 150 de cuvinte sau mai putin de ce ar trebui sa te alegem pe tine pentru acest post. Cu cat e mai succint cu atat mai bine atat timp cat te scoate in evidenta. Subiectul emailului trebuie sa fie urmatorul: Sunt un super sofer de distributie.

Societate integrata vertical constituind din moara proprie, brutarie proprie si centre proprii de desfacere