Sofer Director General

Confidential

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- Executa traseele cerute de superiori;
- Raspunde personal de integritatea autovehiculului pe care il are in primire si de exploatarea acestuia in conformitate cu instructiunile prevazute in cartea tehnica a acestuia;
- Respecta cu strictete legislatia rutiera in vigoare
- Conduce automobilul Directorului General in deplina siguranta;
- Raspunde de curatentia masinii (exterior si interior) si de aprovizionarea consumabilelor;
- Raspunde de alimentarea cu combustibil a autovehiculului;
- Se ocupa de starea tehnică a maşinii încredinţate;
- Respectă ierarhia, este politicos si pastreaza confidentialitatea.

CERINTE

- Permis categoria B fara evenimente rutiere:
- Experienta in condus minim 5 ani; minim 200.000 km parcursi;
- Experienta in condus masini de lux- constituie un avantaj;
- Tinuta business;
- Domiciliul stabil in Iasi:
- Cunostinte mecanica auto;
- Persoana punctuala, organizata, serioasa;
- Persoana dinamica, cu aptitudini de comunicare si prezenta agreabila;
-Disponibilitate si rezistenta la program prelungit (deplasari in tara)