SKY VIEW DEVELOPMENT SRL angajează agent de vânzări

SPINGROUP&HR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Efectuarea prezentărilor necesare pentru serviciile firmei și a ofertelor de produse
-Participarea la organizarea unor acțiuni promoționale (târguri, expoziții, campanii publicitare)
-Participarea la negocieri comerciale
-Efectuarea ofertelor comerciale
-Prospectarea pieței și planning zilnic pe zonă
-Analizarea cerințelor potențialior beneficiari
-Menținerea contactului cu clienții
-Deplasarea la sediul clientului
-Primirea mărfurilor și depozitarea corespunzătoare
-Ținerea evidenței facturilor.

CERINTE

Studii medii/superioare
Experiență în vânzări
Cunoașterea unei limbi străine
Permis de conducere categoria B și deținerea unui autoturism personal
Inițiativă, responsabilitate și seriozitate

CV-urile se transmit pe adresa de e-mail spinjobs@spingrouphr.ro

BENEFICII OFERITE

Decontare transport
Bonus acordat în funcție de vânzări

DESCRIEREA FIRMEI

Agenție de plasare a forței de muncă