Serviciu clienti Telecom Italia

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI :

-Preluarea apelurilor clientilor in vederea identificarii nevoilor si solutionarea acestora;
-Implicarea activa si eficienta in gestionarea solicitarilor clientilor conform procedurilor interne;
-Notarea corecta si clara in aplicatia interna a informatiilor obtinute in urma apelului preluat.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

Esti candidatul ideal daca:

- Ai foarte bune abilitati de comunicare si relationare prin telefon;
- Inveti usor lucruri noi;
- Esti pro-client si identifici usor solutii pentru rezolvarea situatiilor intalnite;
- Privesti proiectele ca pe o provocare si o oportunitate de dezvoltare.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

De ce sa lucrezi cu noi:

- un post provocator si un mediu de lucru motivant unde performanta este recunoscuta si recompensata;
- training intern;
- pachet salarial atractiv (salariul fix + bonusuri in functie de performanta);
- posibilitati reale de crestere profesionala.