Secretar Administrativ

ExpertMind

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ne dezvoltam continuu si avem nevoie de forte noi in echipa noastra.

Ce responsabilitati principale o sa desfasoare viitorul nostru coleg?

-Ordoneaza si organizeaza dosarele financiar – contabile si de resurse umane in cadrul societatii si le pregateste in vederea predarii catre clienti;
-Activitatile sunt de tipul: sortare, arhivare, listare, centralizare, tehnoredactare, scanare.

CERINTE

Ce candidat asteptam in perioada imediat urmatoare la interviu?

-Pozitiv, dispus sa invete si sa se dezvolte alaturi de noi pe termen lung
-Organizat si extrem de atent la detalii
Sa-i placa sa lucreze in echipa si sa fie dispus sa-si ajute colegii
-Experimentat in utilizarea calculatorului: Microsoft Office si a Internetului
-Ferm in respectarea cu strictete a sarcinilor de lucru si a termenelor limita;

BENEFICII OFERITE

Ce ii oferim?

-Salariul motivant si bonuri de masa pe care le va primi de fiecare data fara intarziere;
-Bonusuri de fidelizare, bonusuri suplimentare;
-Programe de dezvoltare personala;
-Cheltuieli de transport decontate;
-Asigurare privata de sanatate;
-Atmosfera de lucru placuta;
-Evenimente interne si in afara societatii cu echipa;
-Zi de nastere libera.

Daca te potrivesti cu descrierea de mai sus, aplica imediat. In aceasta vara avem programate multe evenimente frumoase si si am dori sa ne bucuram impreuna de tine!

Grupul EXPERT MIND, nominalizat cu locul I in Topul firmelor de contabilitate din Iasi, ofera servicii complete de contabilitate, resurse umane, consultanta financiar – contabila si servicii de infiintari firme pentru entitati cu diverse forme juridice: persoane fizice autorizate (PFA), societati cu raspundere limitata (SRL si SRL-D), intreprinderi individuale (II), asociatii si fundatii.

Cu peste 10 ani de experienta si 60 de experti in contabilitate, resurse umane, audit si servicii juridice, compania EXPERT MIND aduce plus valoare pe piata ieseana datorita consilierii si suportului informational de specialitate acordat partenerilor sai. Astfel, antreprenorii pot lua decizii fundamentate pentru optimizarea, cresterea si dezvoltarea afacerii lor.