Scoala Primara Lorelay Iasi angajeaza invatatoare

Scoala Primara Lorelay

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce trebuie să faci, ca învățătoare, la noi:
• programul este 9.00-17.00
• activități instructiv-educative cu copiii dimineața și după-amiază
• activități de relaționare, comunicare, socilizare, joc, dezvoltare personală
• activități extrașcolare
• supravegherea copiilor în timpul programului de masă și relaxare
• participare la cursuri de formare continuă

CERINTE

Dacă ai terminat liceul pedadogic sau PIPP, ai cel puțin 1 sau 2 ani de experiență în învățământ și ești ...
• Absolventă de liceu pedagogic sau PIPP
• Ai 1 sau 2 ani de experiență în învățământ
• Comunicativă
• Veselă
• Sociabilă
• Flexibilă
• Diplomată
• Bun profesioist
• Îți plac copiii
• Curioasă
• Deschisă spre nou și inovativ
• Vrei să realizezi activități ”altfel” cu copiii
• Interesată de dezvoltare profesională și personală
... înseamnă că ai găsit locul potrivit!

BENEFICII OFERITE

Ce oferim?
• Salariu fix
• Mediu stimulativ de lucru
• Numar mic de elevi in clasa
• Colectiv tânăr și ambițios
• Copii interesați de cunoaștere
• Muzică, educație fizică cu profesor de specialitate, limba engleză zilnic (ore libere în program)
• Formare profesională și personală
• Bibliotecă cu cărți interesante de citit, în timpul programului
• Materiale de birotică, calculator, necesare desfășurării muncii
• Atmosferă plăcută

DESCRIEREA FIRMEI

Gradinita si scoala primara in Iasi