Sales Manager pentru Italia / Franta / Spania

SC All Biz Limited SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- suport, administrare si actualizare baza de date clienti;
- prezentare si consultare clienti cu privire la oportunitatile sistemului All Biz;
- negociere si vanzare servicii de promovare platite;
- corespondenta clienti;
- inregistrare clienti on-line;
- realizare proiecte de promovare;
- participari la targuri, expozitii, conferinte de profil.

CERINTE

1. Cunoasterea la nivel AVANSAT uneia dintre limbile : franceza, italiana, spaniola;
- studii superioare;
- cunostinte PC la un nivel de utilizator avansat;
- experienta in vanzare si negociere;
- abilitati avansate de comunicare;
- seriozitate si perseverenta;
- dinamism si optimism;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- salariu fix net;
- comision din vanzari;
- angajare cu Contract Individual de Munca (Carte de Munca);
- program intre 8:00 si 16:30 (de Luni pana Vineri);
- sistem motivational;
- instruire si training;
- posibilitate permanenta de a dobandi noi cunostinte;
- trepte de cariera si perspective de avansare;
- echipa tanara, profesionista si dinamica.